Ciekawa symulacja na szkolenia firmowe – warsztat dla coachów

Ciekawa symulacja na szkolenia firmowe – warsztat dla coachów

Informujemy, że w proponowanej przez nas ofercie symulacji dla branży MŚP, podmiotów NGO i administracji samorządowej od tego roku przedstawiamy grę integracyjną: Wieloosobowe mistrzostwa w niezwykłym wariancie gry w windsurfing na trawie (Roboczy tytuł tej zabawy jest jeszcze nie tsaki jak ma być – ale odzwierciedla przebieg zadania.)
Oferowaną grę przeprowadzamy na szkoleniach z mentoringu, z analizy ryzyka biznesowego a także na szkoleniach integracyjnych. Symulacja jest użyteczna również na szkolenia dla grup miedzynaroodwych – jako narzędzie poznawania się uczestników. Oryginalne jej zastosowanie to Szkolenia Z Przywództwa.

GŁÓWNE INFORMACJE DOTYCZĄCE SYMULACJI:
Tematyka zabawy: wewnątrzsterowana postawa w pracy
Kraj pochodzenia zastosowanego modelu edukacyjnego: Irlandia
Czas prowadzenia: jedna godzina– wersja podstawowa, trzy godziny – wariant poszerzony
Liczba uczestników: nie mniej niż 5, do 17.
Przedmioty wykorzystywane do prowadzenia gry: narty – sztuk dziewięć, czerpak murarski – sztuk trzy, gumki recepturki- sztuk trzy, trochę fasoli, paczka purpurowych markerów, okrągła szczotka

ONI JUŻ GRALI W TĄ GRĘ
GOCLEVER TECHNOLOGY spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Poligraficzne Przedsiębiorstwo Usługowo-Wytwórcze PROGRAF Robert Kasprzak, CONSIGLIO INTERNATIONAL SP. Z O.O., Zakład Drogowy Maciej Siedlecki, APS Service Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa, INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA AGNIESZKA KUC-LANGE, Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej PIS sp. z o.o., Fundacja Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu, PKP Polskie Linie Kolejowe Spółka Akcyjna Centrum Realizacji Inwestycji Oddział w Poznaniu, „Mark-Drew” Krotecki Marek, Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Środzie Wielkopolskiej, Fundacja Doc Art Forum, Fundacja „Jutro Zaczyna Się Dziś”, Krajowa Izba Gospodarki Odpadami, Ośrodek Wsparcia dla Najuboższych przy Parafii Św. Anny w Wilanowie, Stowarzyszenie Zmiana Społeczna, Stowarzyszenie Integracja, Przedsiębiorczość, Edukacja , Stowarzyszenie Przyjaciół Akademii Ruchu, Stowarzyszenie Sympatyków Komunikacji Szynowej , Towarzystwo Muzyki Dawnej „Trazom”, ZHR Obwód Praga Płd
Gra była także rozgrywana na studiach podyplomowych „Biologia”

LITERATURA:
Trenerem nabywającym certyfikację proponujemy pozycje literaturowe:

 • Osobowość lidera-Tracy Brian, Frank M. Scheelen, Brian
 • Big Boss. Pierwsze sto dni na fotelu szefa-Peter Fischer
 • Opanuj swój wewnętrzny głos-Blair Singer
 • Cofnięcie czasu -Henry Hazlitt
 • 100 praw sukcesu w biznesie-Brian Tracy
 • Społeczna teoria stosunków międzynarodowych-Alexander Wendt
 • Zespoły po polsku. Jak firmy działające na polskim rynku podnoszą swoją efektywność -Łukasz Dąbrowski, Henryk Puszcz

  SZKOLENIE DLA PROWADZACYCH GRĘ:
  Data: zostanie podane po zebraniu grupy
  Miejsce: Skierbieszów, obiekt konferencyjny Park Diament, ulica Służewska 47
  Opłata za uczestnictwo: 2700 zł netto. Proponujemy możliwość regulowania w ratach – dziewięć wpłat.
  W cenie wyjazdu znajduje się catering. Przystawka: Krewetki smażone na maśle czosnkowym. Zupa: Domowy rosół z makaronem. Drugie danie: pieczony filet z halibuta marynowany w gorczycy i tymianku, serwowany z blinami z cukinii i sera Ricotta, w asyście musu jogurtowego. Deser: Ciasto kokosowe . Napoje zimne: Woda mineralna gazowana i niegazowana. Napoje ciepłe: Kawa,herbata.