Ciekawa zabawa na szkolenia dla pracowników – warsztat dla coachów

Ciekawa zabawa na szkolenia dla pracowników – warsztat dla coachów

Informujemy, że w naszym katalogu symulacji dla sektora małych firm rodzinnych, podmiotów tzw. ekonomii społecznej i urzędów publicznych od tego miesiąca posiadamy grę szkoleniową: Wieloosobowe mistrzostwa w autorskim wariancie gry w Mikro-Rower (Roboczy tytuł tej symulacji jest do korekty – jednak oddaje istotę zadania.)
Powyższą grę przeprowadzamy na warsztatach handlowych, z analizy ryzyka biznesowego i na wyjazdach team building. Gra jest użyteczna również na szkolenia otwarte jako lodołamacz. Oryginalne jej zastosowanie to Szkolenia Sprzedażowe.

KATEGORIA SYMULACJI:
Problematyka ćwiczenia: twórczość – innowacje – kreatywność
Miejsce pochodzenia zastosowanego modelu edukacyjnego: Monako
Czas prowadzenia: dwie godziny
Liczba uczestników: od 6, maksymalnie 16.
Narzędzia potrzebne do realizacji gry: tarcza do lotek – sztuk trzy, przesiewak do piasku – sztuk sześć, kosze na śmieci- sztuk sześć, trochę kapusty, paczka ceglastych długopisów, łopatka z otworem

ONI JUŻ GRALI W TĄ GRĘ
Usługi turystyczne Marcin Dudek Pit Stop, CENTRUM MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH „EURO – PŁYTA” PASZKOWSCY SPÓŁKA JAWNA, EKOPOZ Sp. Z o.o., NETBOX POLSKA sp. z o.o. S K.A (dawniej NETBOX sp. z o.o.), LAB-VET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, DIAGNOSTIC-MED. Centrum Diagnostyki Radiologicznej Sp z o.o, LST-NET Sp. z o.o., Gmina Gizałki, Fundacja Przedsiębiorczości Akademickiej, Szpital Powiatowy im. Alfreda Sokołowskiego w Złotowie, Gmina Międzychód , Fundacja Pro Academia Narolense, Fundacja Alaska, Fundacja Przyjaźni Ludzi i Zwierząt Cze-Ne-Ka , Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego Oddział Warszawski, Stowarzyszenie Alternatiff – Klub, Program Środowisk Alternatywnych dla Dzieci i Młodzieży , Stowarzyszenie Jeździeckie Osób Niepełnosprawnych „Hippoland”, Stowarzyszenie Miłosierdzia św. Wincentego a” Paolo , Stowarzyszenie Zmiana Społeczna, Towarzystwo „Marii Skłodowskiej – Curie w Hołdzie”, Związek Kombatantów i Byłych Więźniów Politycznych – Koło Nr 15 Wawer
Gra była również realizowana na kursach zawosowych z dziedziny „Studium sekretarskie”

OPRACOWANIA:
Osobom chcącym poszerzyć swoją wiedzę dot. gry rekomendujemy opisane poniżej tytuły:

 • Keynes. Powrót mistrza-Robert Skidelsky
 • Like a Virgin. Czego nie nauczą cię w szkole biznesu-Richard Branson
 • 33 sposoby na kryzys gospodarczy-Hermann Simon
 • Liderzy innowacyjności-Jean Philippe Deschamps
 • Click Millionaires, czyli internetowi milionerzy. E-biznes na twoich zasadach-Scott Fox
 • Kultura pracy menedżera-Stanisław Milczarek
 • Życiologia, czyli o mądrym zarządzaniu czasem-Miłosz Brzeziński

  SZKOLENIE CERTYFIKACYJNE:
  Termin: na razie nieokreślone
  Miejsce: Wojaszówka, pensjonat Nad Wigrami, ulica Nurmiego 113
  Koszt gry: 3200 złotych +23% VAT. Proponujemy opcję wniesienia opłaty w ratach – dziesięć miesięcznych wpłat.
  W cenie kursu znajduje się menu lunch. Przystawka: Befsztyk tatarski z polędwicy wołowej z chrupiącą grzanką czosnkową. Zupa: Żurek ukraiński z chrzanem i kiełbasą. Drugie danie: Pieczony udziec wieprzowy z dodatkami, ziemniaki pieczone, kapusta kiszona z borowikami. Deser: Rolada biszkoptowa z kremem. Napoje zimne: Pepsi, Pepsi Light,7up, Mirinda, Schweppes Tonic, Woda mineralna . Napoje ciepłe: Kawa czarna, Kawa z mlekiem, Herbata .